Ühekordsed E-sigaretid 3000 Puffs Vape Pens House Of Vapes
1. Ühekordselt kasutatav elektrooniline sigaret C010 on kerge, stiilse ja kompaktse disainiga.
2. Ühekordsel elektroonilisel sigaretil C010 on 10 populaarset maitset ja see toetab kohandatud maitseid.
3. Ühekordselt kasutatav elektrooniline sigaret C010 on umbes 3,000 pahvi.
Kirjeldus
IAS Vape Pen
C010 on kompaktne ja kaasaskantav taskukohane e-sigaret.
C010 on saadaval mitmesuguste maitsetega.
C010 kasutab täiustatud mesh coil tehnoloogiat, et saaksite nautida muljetavaldavat maitseelamust iga pahviga.
C010 on varustatud 650mah laetava akuga ja seda saab paisutada 3000 korda.
Selle üksikasjad on järgmised:
| Nikotiini sool | 2% nikotiini soola |
| E vedelik | 8 ml E vedelikku |
| Puffid | 3000 mahvi seadme kohta |
| Lüliti | Õhuvoolu juhtimine |
| Aku | Aku mahutavus 650 mAH |
| Maitsed | Saadaval on 10 maitset |
| Kinkekarp | 10 tk ühes kinkekarbis |
| Karp | 400 tk ühes karbis |
| G.W | 18 kg |
| MEETMED | 55,5*28,5*30 cm |
Küsimused:
1. Kas lennujaama röntgenikiirgus saab tuvastada vape?
Auru saab tuvastada metallidetektoritega. Metallidetektorid on mõeldud metallesemete, sealhulgas vape-seadmete olemasolu tuvastamiseks. Kuna enamik vape-seadmeid sisaldavad metallkomponente, tuvastavad need tõenäoliselt metallidetektorid.
2.Kuidas parandada kopse pärast suitsetamist?
Muutke oma toitumist, tarbige vähem soola ja suhkrut ning suurendage toitainerikka toidu tarbimistmis aitab teie kehal uusi terveid kudesid kasvatada. Kaaluge ka oma kehalise aktiivsuse suurendamist. Eelkõige on jooga hea valik, sest õpid hingamistehnikaid, mis avavad kopse.
3.Millised vitamiinid aitavad kopse ravida?
Antioksüdandid naguvitamiinid C, E ja AOn näidatud, et koos mineraalidega nagu tsink ja seleen toetavad hingamisteede tervist.
KKK
K: Kas pakute näidiseid? kas see on tasuta või lisatasu?
V: Pakume oma klientidele tasuta näidiseid. Kui proovi on vaja kohandada, võtame vastava tasu.
K: Millal sa tavaliselt vastuse saad?
V: Kõik päringud töödeldakse 24 tunni jooksul.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni














