Egq 600 Puffs Tpd ühekordne vape koos Verify Vape Pen Vapes Vapes
1.D23 ühekordne elektrooniline sigaret on muutumas üha populaarsemaks kogu maailmas, see on suurepärane elektrooniline sigaret.
2. Tarbijate seas on väga populaarsed 4,2 ml e-vedelik, 600 mahvi D23 ühekordset e-sigaretti, 2% nikotiinisoola või nullnikotiini.
Kirjeldus
Nikotiini sool E sigarid
D23 ühekordselt kasutatav e-sigareti pliiats on suurepärane valik neile, kes otsivad rahuldavat ja mugavat veipimise kogemust, mis sobib suurepäraselt veipimise nautimiseks.
Seadmega on kaasas 2 ml e-vedelikku, mis annab 600 pahvi.
Kasutajad saavad valida 2% nikotiini soolade või nullnikotiini vahel.
D23 ühekordne e-sigaret on stiilne, kerge ja hõlpsasti kasutatav.
Seda on väga mugav kasutada, kuna saate selle aktiveerida lihtsalt huulikusse sisse hingates.
D23 ühekordselt kasutatav e-sigaret on saadaval ka kümne maitse ja vastava välisvärviga, mis teeb sellest stiilse aksessuaari, mis peegeldab teie isikupära.
Lisaks saame hulgitellimuste esitamisel kohandada maitseid, mida kliendid soovivad vastavalt nende vajadustele.
Lühidalt öeldes on D23 ühekordne e-sigaret valik, mida võite usaldada.
Selle üksikasjad on järgmised:
| Nikotiin | 2% nikotiini soola |
| E vedelik | 2 ml E vedelikku |
| pahviks | 600 pahvi seadme kohta |
| Aku | Aku maht 550 mAH |
| Maitse | Saadaval on 10 maitset |
| Kinkekarp | 10 tk ühes kinkekarbis |
| Karp | 400 tk ühes karbis |
| Lüliti | Õhuvoolu juhtimine |
| G.W | 18 kg |
| MEETMED | 55,5*28,5*30 cm |
Küsimused:
1.Kas kristallvaibid on paremad kui päkapikupulgad?
Valik nende kahe vahel sõltub individuaalsetest aurustamise eelistustest, pakkudes igale kasutajale kohandatud kogemust. Crystal bar valib võrgusilma, mis pakub rikkalikumaid maitseid ja suuremaid pilvi. Selle negatiivne külg on aga seevape ei kesta nii kaua kui Elf Bar.
2. Kas airbar sisaldab diatsetüüli?
Me ei kasuta diatsetüüli sisaldavaid maitseaineidja muud potentsiaalselt kahjulikud kemikaalid.
3. Millise kaubamärgi vape sisaldab kõige vähem kemikaale?
NULL. Sa ei saa palju loomulikumat kui ühekordselt kasutatavate toodete valikMELO, HELO ja ZERO vape. Need on tuntud oma suurepärase maitse ja maitsvate maitsete poolest, mis on saadud ainult maailma parimatest koostisosadest, ilma nikotiinita, karmide kemikaalide ja raskmetallideta.
KKK
K: Kas olete kaubandusettevõte või tootja?
V: Valmistame elektroonilisi sigarette, loodame teiega äri teha! Aitäh!
K: Millal sa tavaliselt vastuse saad?
V: Kõik päringud töödeldakse 24 tunni jooksul.
K: Mida teha tagastamisega?
V: Me ei aktsepteeri tagastamist, kui tootega pole probleeme.
Kui see on toote tõttu, pakume tehnilist tuge ja vastavat müügijärgset teenindust.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni














