Kodu - Teadmised - Üksikasjad

Japan Tobacco esimese poolaasta ja II kvartali finantsaruanded: Heat-not-burn toodete tulud kasvasid enam kui 25,5%; Ploom laienes 21 turule üle maailma

Japan Tobacco esimese poolaasta ja II kvartali finantsaruanded: Heat-not-burn toodete tulud kasvasid enam kui 25,5%; Ploom laienes 21 turule üle maailma

Japan Tobacco avaldas oma 2024. aasta teise kvartali ja esimese poolaasta finantsaruande. Tegevustulud kasvasid teises kvartalis aastaga 14%, 829,6 miljardi jeenini (ligikaudu 5,58 miljardit USA dollarit); puhaskasum kasvas aastaga 3,9%, 147,9 miljardi jeenini. jüaani (ligikaudu 1 miljard USA dollarit). Selle aasta kuue kuuga on tegevustulud kasvanud 12,7% 1569,9 miljardi jeenini (ligikaudu 10,6 miljardit USA dollarit) võrreldes 2023. aasta sama perioodiga; puhaskasum on kasvanud aastaga 6,3%, 305,2 miljardi jeenini (ligikaudu 2,05 miljardit USA dollarit).

 

2. augustil avaldas Japan Tobacco Company (JT) oma 2024. aasta teise kvartali ja esimese poolaasta finantsaruande, mis näitab, et ettevõte saavutas kvartali jooksul märkimisväärse finantskasvu. Tegevustulu kasvas teises kvartalis aastaga 14%, 829,6 miljardi jeenini (ligikaudu 5,58 miljardit USA dollarit); puhaskasum kasvas aastaga 3,9%, 147,9 miljardi jeenini (ligikaudu 1 miljard USA dollarit). Selle aasta kuue kuuga on tegevustulud kasvanud 12,7% 1569,9 miljardi jeenini (ligikaudu 10,6 miljardit USA dollarit) võrreldes 2023. aasta sama perioodiga; puhaskasum on kasvanud aastaga 6,3%, 305,2 miljardi jeenini (ligikaudu 2,05 miljardit USA dollarit).

日本烟草上半年及Q2财报:加热不燃烧产品收入增长超25.5% Ploom扩展至全球21个市场

JT2024 2. kvartali peamised finantsnäitajad (vs Q2 2023):

 

Kogutulu: kasvas 14.0% 82,96 miljardi jeenini.


Põhitulu (püsivate vahetuskursside juures): Kasv 6,7% 74,57 miljardi jeenini.


Korrigeeritud tegevuskasum (püsivate vahetuskursside juures): Kasv 2.0% 22,38 miljardi jeenini.


Ärikasum: Kasv 4,7%, 21,68 miljardi jeenini.


Puhaskasum: Kasv 3,9% 14,79 miljardi jeenini.

 

JT2024 H1 peamised finantsnäitajad (vs. H1 2023):

 

Kogutulu: kasvas 12,7% 156,99 miljardi jeenini.


Põhitulu (püsivate vahetuskursside järgi): Kasv 6,2% 142,24 miljardi jeenini.


Korrigeeritud tegevuskasum (püsivate vahetuskursside järgi): Kasv 2,7% 45,48 miljardi jeenini.


Ärikasum: kasv 4,6%, 43,27 miljardi jeenini.


Puhaskasum: kasv 6,3%, 30,52 miljardi jeenini.

 

Terve aasta 2024 prognoosi korrigeerimised:

 

Tulud: eeldatavasti suurenevad 93 miljardi jeeni võrra, kasvades kogu aastaga 9,4%.

 

Põhisissetulek (püsivate vahetuskursside järgi): eeldatavasti suureneb 20 miljardi jeeni võrra, mis on kogu aasta 4,7% suurem.

 

Korrigeeritud ärikasum (püsivate vahetuskursside järgi): eeldatavasti kasvab 17 miljardi jeeni võrra, mis on kogu aasta 2,3% tõus.


Ärikasum: eeldatavasti kasvab 12 miljardi jeeni võrra, kuid väheneb aastaga 1,8%.


Puhaskasum: eeldatavasti kasvab 20 miljardi jeeni võrra, kuid väheneb aastaga 1,5%.


Vaba rahavoog: eeldatavasti väheneb 67,7 miljardi jeeni võrra.

 

JT Groupi president ja tegevjuht Masamichi Terabatake ütles:

 

"JT Group toimis esimesel poolaastal hästi, tubakaäri kasvu taga oli turuosa ja hinnastrateegiate tugevdamine. Müügi kogumaht kasvas aastaga 2.{1}}%, põlevad tooted suurenevad 1,7% ja soojus-mittepõlevad tooted (RRP) suurenevad 25,5%. Eelkõige kasvas Ploomi müük 36% ja müük on pidevalt kasvanud 21 turul üle maailma.

Küsi pakkumist

Ju gjithashtu mund të pëlqeni