Andmete lugemine|Smoore'i vahearuanne (2): omabrändi äri osakaal kasvas 22%ni ja kassett-tüüpi tooted ei suutnud korvata ühekordsete toodete langust
Jäta sõnum
Andmete lugemine|Smoore'i vahearuanne (2): omabrändi äri osakaal kasvas 22%ni ja kassett-tüüpi tooted ei suutnud korvata ühekordsete toodete langust

19. augustil avaldas Smoore International oma 2024. aasta esimese poolaasta tulemusaruande. Aruandest selgub, et grupi müügitulu oli vaatlusperioodil ligikaudu 5 037 242 RMB000, mis on ligikaudu 1,7% vähem kui aasta varem ja brutokasum 1 914 597 RMB,000. aastane kasv 3,2%. Kaks kõrgeimat leidsid aruannet kammides ja analüüsides, et Smoore'i äritulude struktuur on muutunud ning tema enda brändide äri osakaal on kasvanud 22%-ni. Lisaks on ühekordselt kasutatavate e-sigarettide vähenemist raske korvata kassett-tüüpi e-sigarettide kasvuga sellistel turgudel nagu Euroopa.
Avaldus:
1. See artikkel piirdub tööstusuuringutega ja on mõeldud ainult valdkonna spetsialistide vaheliseks suhtluseks.
2. See artikkel ei sisalda kapitalituru investeerimisprognoose, soovitusi ega kommentaare.
3. Piiratud autori professionaalsete võimetega, ei tohiks käesolevas artiklis esitatud andmeid ja analüüse kasutada ühegi otsuse aluseks. Kõik andmed ja teave kuuluvad asjaomaste ettevõtete avalike andmete ja teadaannete alla.
Toimetaja märkus: 19. augustil avaldas Smoore International (06969.HK) oma 2024. aasta esimese poolaasta tulemusaruande. Eelnevalt tegid kaks kõrgeimat aruannet lihtsa numbrilise analüüsi (loe lähemalt: numbriline näit|Smoore'i vahearuanne: müügitulu on kaks aastat langenud ning padrunit vahetavad e-sigaretid on trendile vastupidiselt kasvanud 22,5%. turgudel nagu Euroopa). Järgnevalt on esitatud kahe kõrgeima ametniku raporti üksikasjalikum tunnuste analüüs.
[Original by the two Supremes] Smoore'i 2024. aasta esimese poolaasta tulemusaruanne näitab, et grupi müügitulu oli vaatlusperioodil ligikaudu 5 037 242 RMB000, mis tähendab, et brutokasum vähenes aastaga ligikaudu 1,7%. 1 914 597 RMB000, mis on 3,2% suurem kui aasta varem ja puhaskasum 683 198 RMB000, mis on 4,8% vähem kui aasta varem. Järgnevalt on toodud tunnused, mida kaks kõrgeimat seekord Smoore'i finantsaruande sisu põhjal analüüsisid ja sorteerisid:
Müügitulu on aastases võrdluses langenud kahel järjestikusel aastal
Võrreldes Smoore'i 2023. ja 2024. aasta vahearuandeid, leidsid kaks kõrgeimat, et ettevõtte aastane müügitulu on langenud kahel järjestikusel aastal, langedes vastavalt 9,4% ja 1,7%.
Muutunud on ettevõtte äritulude struktuur ning omabrändi äri osakaal on kasvanud 12,7%-lt 22,1%-ni.
Smoore’i omabrändiäri kiire kasv on Smoore’i 2024. aasta vahearuande üks tipphetki. Võrreldes 2023. aasta sama perioodiga kasvas ettevõtte müügitulu oma kaubamärgiga ärist 648 852 RMB-lt000 1 115 607 RMB-le000, mis on 71,9% rohkem kui aasta varem. selle äri osakaal kasvas 12,7%-lt 22,1%-le. On näha, et Smoore'i äritulude struktuur on muutunud ning omabrändi äri osakaal on jätkuvalt kasvanud.
Euroopa ja teised turud: kassetttüüpi e-sigarettide kasvu on raske korvata ühekordselt kasutatavate e-sigarettide vähenemist
Piiratuna Euroopa regulatiivsete poliitikate muudatustega, on traditsiooniliste ühekordselt kasutatavate e-sigarettide müügimaht vähenenud ja neid muudetakse kassett- või avatud toodeteks. Smoore'i aruanne näitab, et äriklientide müügitulu Euroopas ja teistel turgudel on näidanud langustrendi, langedes aastaga 16%, ning selle osakaal kogutulust on langenud eelmise aasta sama perioodi ligikaudu 45,9%-lt ligikaudu vaadeldaval perioodil 39,3%.
Hiinas vähenes töötajate arv 4243 võrra, mis on 27% vähem kui aasta varem ning välismaal töötajate arv kasvas 464 võrra, kasvades aastaga 36%.

Andmed: Smoore|Graafika: kaks ülemvõimu

Andmed: Smoore|Diagramm: kaks ülemvõimu
Tabeli järgi on alates eelmise aasta esimesest poolest Smoore'i välismaiste töötajate arv jätkuvalt kasvanud, samas kui Hiina töötajate arv on olnud langustrendis. Andmete võrdluse tulemusel kasvas välismaiste töötajate arv aastaga 36%, samas kui Hiina töötajate arv vähenes 4243 võrra, mis on 27% vähem kui aasta varem. Täpsemalt, võrreldes Smoore'i 2023. aasta majandusaasta aruannet ja 2024. aasta vahearuannet, võib otsustada, et perioodil 30. juuni 2023 kuni 31. detsember 2023 viis Smoore läbi teatud skaala töötajate optimeerimist ning Hiina töötajate arv on stabiliseerunud. alates sellest aastast.
Peamised teadus- ja arendustegevuse kasvukohad on pihustamismeditsiinilised ja kuumusega mittepõletavad tooted
Selle aasta esimesel poolaastal kasvasid Smoore'i teadus- ja arendustegevuse kogukulutused aastaga 23,7%, millest teadus- ja arendustegevuse kulutuste kasvu peamisteks põhjusteks olid pihustamine meditsiinilised ja soojust mittepõletavad tooted, mida võib hinnata Smoore'i valiku järgi. edaspidiseks tootearenduseks.
"Kulude vähendamine ja efektiivsuse tõstmine" kui märksõnad, toote materjalikulud vähenesid
Kaks kõrgeimat märkisid, et Smoore'i 2024. aasta vahearuandes mainiti "kulude vähendamist ja tõhususe parandamist" mitu korda, esinedes aruande erinevates osades neli korda, samas kui 2023. aasta vahearuandes oli see ainult üks kord. Andmed näitavad, et Smoore’i toorainekulud põhjustasid tulude languse – eelmise aasta sama perioodi 49,8%-lt tänavu 47,9%-le. Proportsiooni languse peamiseks põhjuseks on ettevõtte toodete kulude vähendamise ja efektiivsuse parandamise edendamine ning tulude vähenemine ühekordselt kasutatavatest elektroonilistest pihustustoodetest.
Pihustamise meditsiiniga seotud seadmed on heaks kiitnud Euroopa ja Ameerika uimastitestide agentuurid
Smoore mainis, et sel perioodil viidi lõpule mitmete astma ja kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse ravimite manustamisseadme väljatöötamine ja tootmisskeem ning enam kui tosina ravimipreparaadi väljatöötamine. Preparaadid ja seadmed on heaks kiidetud Euroopa ja Ameerika ravimitestide agentuuride poolt ning need on jõudnud vastavalt eelkliinilise või registreeritava partii tootmise faasi. Neid pole veel noteerimiseks heaks kiidetud.






