10 Maitse ühekordselt kasutatav vape
1. C006 on EGQ kaubamärgi all olev ühekordselt kasutatav e-sigaret, mis suurendab aurustamise efektiivsust 30%, et tagada maitse täpsus ja pikem eluiga.
2.C006 on värviline ja uhke, erinevate maitsetega!
Kirjeldus
10 Maitse ühekordselt kasutatav vape
C006, 10 Flavor Disposable Vape, on ühekordselt kasutatav e-sigaret kaubamärgi EGQ all, mis suurendab aurustamise efektiivsust 30% võrra, et tagada maitse täpsus ja pikem eluiga.
Õhuke korpus on 3-kihiga kaetud, et tagada vastupidavus ja vastupidavus igapäevasele kulumisele.
Tere tulemast ostma!
C006, 10 maitsega ühekordne vape, on värviline ja uhke, erinevate maitsetega!
Iga värv vastab maitsele!
Sisseehitatud 700 mAh aku pakub 10 populaarset erinevat maitset, sealhulgas litši, apelsini, mustika, mango jne, ning saab maitset kohandada.
C006, 10 Flavor Disposable Vape, sisaldab 4 ml e-sigareti vedelikku, 2% nikotiinisoola, loomulikult võib see olla ka ilma nikotiinita vastavalt teie vajadustele.
Võib anda umbes 1200 pahvi.
C006 aku on 700mah, teeme raiskamise lõpu. Aitäh!
Selle üksikasjad on järgmised:
| Nikotiini sool | 2% nikotiini soola |
| E vedelik | 4 ml E vedelikku |
| Puff | 1200 pahvi seadme kohta |
| Lüliti | Õhuvoolu juhtimine |
| Aku | Integreeritud 700 mAh aku |
| Maitse | Valida saab 10 maitset |
| Kinkekarp | 10 tk ühes kinkekarbis |
| Karp | 400 tk ühes karbis |
| G.W | 24 kg |
| MEETMED | 55.5*28.5*30 |
Küsimused:
1.Milline e-sigareti bränd on parim?
Kõik EGQ kaubamärgi all olevad elektroonilised sigaretid on läbinud vastavad sertifikaadid, seega soovitame teil valida EGQ.
2.Milline on kõige turvalisem e-sigaret turul?
Ühekordsed e-sigaretid on kõige turvalisemad e-sigaretid turul.
3.Kas veipimine aitab suitsetamisest loobuda?
2021. aasta ülevaatest selgus, et inimestel, kes kasutasid suitsetamisest loobumiseks e-sigarette ja said ekspertidelt näost näkku tuge, õnnestus suitsetamisest loobuda kaks korda tõenäolisemalt kui neil, kes kasutasid muid nikotiini asendustooteid, nagu plaastrid või kummi. E-sigarettide kasutamine aitab teil kontrollida oma nikotiiniisu.
KKK
K: Kas pakute näidiseid? kas see on tasuta või lisatasu?
V: Pakume oma klientidele tasuta näidiseid. Kui proovi on vaja kohandada, võtame vastava tasu.
K: Millal sa tavaliselt vastuse saad?
V: Kõik päringud töödeldakse 24 tunni jooksul.
K: Mida teha tagastamisega?
V: Me ei aktsepteeri tagastamist, kui tootega pole probleeme.
Kui see on toote tõttu, pakume tehnilist tuge ja vastavat müügijärgset teenindust.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni















