10000 Puff Vapes Pen
1.D34 on meie Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. uus toode.
2.See on tehnikute töö, lutipudelisuuga elektrooniline sigaret.
Kirjeldus
10000 Puff Vapes Pen
D34 on meie Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. uus toode. Kutsume seda ka 10000 Puff Vapes Pen'iks.
See on tehnikute töö, lutipudelisuuga elektrooniline sigaret.
Meie esmamulje sellest tootest on valge, lumivalge. Jah, see on ilus toode ja kõige muljetavaldavam on selle valgesus.
Värv on juba niigi väga atraktiivne, oma disaini poolest veelgi atraktiivsem. Seda kasutades mõtleme ehk oma lapsepõlvele, võib-olla vajame kõik head puhkust. Nüüd, kus sotsiaalne surve on suur ja stressi vähendav toode suudab hästi inimeste vajadusi rahuldada.
Kõik D34 jaoks kasutatud materjalid10000 Puff Vapes Pen.on korras, roostevabast terasest korpus, sealhulgas toidukvaliteediga huulik.
Tõsiselt, uuendasime seda ühekordselt kasutatavat e-sigaretti suurema aku ja parema spiraaliga. Mida see siis täpselt tähendab? Noh, testitud enne hüppamist, aku kestab. Teiseks, maitse on midagi, mille üle karjuda. Puhas, karge ja ülev.
Loomulikult on valida erinevate maitsete vahel ja kliendid on teretulnud maitseid igal ajal kohandama. Oleme elektrooniliste sigaretitehas, saame kohtuda ODM-iga, OEM-iga.
Tere tulemast uutele ja vanadele klientidele konsulteerima.
Selle üksikasjad on järgmised:
| Nikotiin | 2% nikotiini soola |
| E-vedelik | 17 ml E-vedelikku |
| Puff | 7000 pahvi seadme kohta |
| Lüliti | Õhuvoolu juhtimine |
| Aku | Integreeritud 650 mAh aku |
| Maitse | Valida saab 10 maitset |
| Kinkekarp | 10 tk ühes kinkekarbis |
| Karp | 400 tk ühes karbis |
| G.W | 12,5 kg |
| MEETMED | 55,5*28,5*30 cm |
Küsimused:
1. Mis on kõige õhem vape pliiats?
2.Mis on õhuke vape pliiats?
Slim e-sigaret on klanitud vape, mis näeb välja nagu pastakas.
3.Mis vahe on vape ja vape pliiatsi vahel?
Vape-pliiatsit võib nimetada vapeks, kuid vape sisaldab palju e-sigarette.
KKK
K: Kas olete kaubandusettevõte või tootja?
V: Valmistame elektroonilisi sigarette, loodame teiega äri teha! Aitäh!
K: Kui pikk on teie tarneaeg?
V: Kui kaup on laos, siis tavaliselt 1-5 päeva. Kui laoseisu pole, määratakse see koguse järgi ja selleks kulub tavaliselt 1-2 nädalat.
K: Kas pakute näidiseid? kas see on tasuta või lisatasu?
V: Pakume oma klientidele tasuta näidiseid. Kui proovi on vaja kohandada, võtame vastava tasu.
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

















